Çarşamba, Aralık 21, 2011

beş adet "gelse de izlesek"

1.film : The Muppets.

Tabi ki en merak edilen budur:) Jason Segel,Amy Adams ve kuklalar, 17 Şubat 2012 tarihini iple çekmeye vesile olacaktır.


2.film: İçinde Yaşadığım Deri/La Piel que Habito

"Pedro Almodovar çeksin ,biz izleyelim" cümlesini ilk ne zaman kurduysam artık, taa o zamandan beri konuya monuya bakmadan atlarım giderim sinemaya.Antonio Banderas'a da hayır denmeyeceğine göre 30 Aralık 2011 günü sinemaya gidelim.


3.film: Marilyn ile Bir Hafta/My Week With Marilyn

Görsel açıdan doygunluk yaşatacağına inanmaktayım,bu da merak sebebimi oluşturmakta.Bir de tabi ki Marilyn rolünde ki Michelle Williams'ı ve Emma Watson'ı da pek merak etmekteyim.Vizyon tarihi 10 Şubat 2012.

4.film: Tutku Günlükleri/The Rum Diary

Ne şahane ki Pedro 'da olan durum burada da var."Johnny Depp gördün mü,o filme bir git gel" cümlesi tüm Johnny severlerin anafikridir tahminimce.Bir de Aaron Eckhart var film de,bir de Porto Rico'da geçiyor film :) 6 Ocak 2012'de izleriz.

5.film: Demir Leydi/The Iron Lady

Şimdiden Oscar heykelciği kokusu geliyor insanın burnuna.Makyaj yardımıyla bambaşka bir karaktere bürünen oyunculara, hele ki bu kişi tarihi bir karakteri canlandırıyorsa , akademinin zaafı var işte.Meryl Streep'de bu işi şahane başarmış gibi görünüyor.Merak etmekteyim.Vizyon tarihi 13 Ocak 2012.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

İzleyiciler

Bumerang

Bumerang - Yazarkafe

playlist

Bumerang - Yazarkafe
Blogger tarafından desteklenmektedir.

daha bir sürü bir şey var